Promocje i oferty specjalne

Znasz efekt Mpemba? Nie? Nic nie szkodzi. To przedziwne zachowanie polegające na szybszym zamarzaniu wody gorącej niż zimnej. Ten wydawać by się mogło nielogiczny fenomen został zaobserwowany jeszcze w starożytności, a w czasach nowożytnych przypomniał nam o nim pewien uczeń z Tanzanii. Erast Mpemba zauważył, że mieszanina składników do lodów (które przygotowywał) zamarza szybciej po podgrzaniu.

Ta informacja była bezpłatna, w promocji. Inne oferty specjalne znajdziesz poniżej.

Aktualne oferty specjalne

Staramy się zadowalać naszych klientów i doceniać długofalowe współprace. Przygotowaliśmy szereg zachęt dotyczących zakupów naszych towarów, jak również współpracy w obszarze wynajmu dystrybutorów wody i warników. Warto zaglądać na tę stronę, ponieważ co jakiś czas będą się pojawiały kolejne atrakcyjne oferty.

Promocje w sklepie

Kod rabatowy -2%

MDYCANU2

Zrób zakupy na kwotę min. 300 zł netto i podaj kod aby uzyskać rabat w wysokości 2% na wartość całego koszyka. Kod jest ważny do końca 2021 roku, nie można go łączyć z innymi ofertami specjalnymi oraz nie można go wykorzystać przy towarach promocyjnych.

Filtry i akcesoria -5%

GKXXTTWF

Kupując produkty z kategorii „Filtry i akcesoria” na kwotę min. 150 zł możesz zyskać obniżkę w wysokości 5% podając wskazany kod. Rabat obowiązuje do końca 2021 roku i nie można go łączyć z innymi ofertami specjalnymi, w tym z produktami objętymi promocją.

Promocje usługi wynajmu

Testuj bez obaw

Nie uprawiamy pustego marketingu, dlatego rozumiemy chęć sprawdzenia produktu. Każda umowa dzierżawy zawiera klauzulę pozwalającą bez zobowiązań zakończyć współpracę w ciągu pierwszych 30 dni. To okres, podczas którego technologia filtrowania wody wodociągowej ma za zadanie przekonać do siebie sceptyków. Ci, którym mimo wszystko nie przypadła do gustu, mogą z niej zrezygnować ponosząc tylko proporcjonalny koszt najmu za wykorzystane dni. Prawda, że fair?

Montaż gratis

bezpłatny montaż dystrybutorów wody i warników

Klientom wynajmującym od nas bezbutlowe dystrybutory wody lub warniki oferujemy bezpłatny montaż urządzeń. Montujemy przyłącze na zaworze, estetycznie i bezpiecznie doprowadzamy wodę do maszyny. Jeżeli sytuacja tego wymaga, instalujemy filtry poza korpusem urządzenia. Nie jest także problemem wykonanie niewielkiego otworu w ścianie, suficie czy blacie, którym ma przebiec elastyczny wężyk. Nie wykonujemy przeróbek w istniejącej instalacji wodnej, ale w 95% przypadków nie jest to potrzebne.

Bezpłatna butla CO2

promocje, bezpłatna butla z co2 przy dzierżawie dystrybutora wody

Jeżeli decydujesz się na dzierżawę dystrybutora wody z funkcją jej gazowania, otrzymasz od nas butlę z dwutlenkiem węgla oraz reduktorem ciśnienia. Pojemność butli (5 kg lub 6 kg) zależy od dostępnych egzemplarzy w naszym magazynie oraz miejsca, w którym miałaby stać przy dystrybutorze wody (wysokie butle nie zmieszczą się w szafce pod blatem). Dodatkowo, butla będzie wymieniana na nową przy każdym regularnym serwisie, niezależnie od stopnia zużycia. Bezpłatnie!

Serwis bez kosztów

serwis regularny dystrybutorów wody i warników bez dodatkowych kosztów

Obecne czynsze za najem bezbutlowych dystrybutorów wody lub warników kalkulujemy w taki sposób, aby klient nie był niepotrzebnie zaskakiwany dodatkowymi pozycjami na fakturach. Wykonywane przez nas serwisy regularne są oczywiście obciążeniem finansowym, niemniej ujętym w miesięcznym koszcie dzierżawy. Dzięki temu w 99% przypadków czynsz stanowi niezmienną, jedyną i stałą wartość w każdym miesiącu.

30 dni na płatność? Tak!

promocje, 30 dni okresu płatności, bezbutlowe dystrybutory wody i warniki, bezbutli.pl

Jeżeli współpracujesz z nami jako firma od co najmniej 12 miesięcy, możemy wydłużyć termin płatności zobowiązań do 30 dni. Nie jest to standard w firmach z naszej branży, ale rozumiemy otoczenie biznesowe i staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Ważne, abyś nie zalegał z płatnościami, ale to chyba oczywiste.