Wynajem urządzeń

Szacunkowa ilość plastiku w oceanach to obecnie ok. 150 mln ton z corocznym przyrostem kolejnych 12-15 mln ton. Największym problemem jest mikroplastik o średnicy poniżej 1 mm, który pochodzi z fabryk lub powstaje w wyniku rozkładu większych elementów. Naukowcy chcą wykorzystać śluz meduz do stworzenia biofiltra wiążącego te zanieczyszczenia i montować wynalazek w oczyszczalniach ścieków oraz na liniach produkcyjnych, których odpadem jest plastik.

Brzmi skomplikowanie? Możemy pomóc i przejąć regularne serwisowanie dystrybutora wody bądź warnika. Łącznie z wymianami filtrów.

Dzierżawa dystrybutorów wody i warników

Dzierżawa dystrybutorów wody jest naszą główną usługą, na której skupiamy większość dostępnych środków. Jest to rozwiązanie bardzo komfortowe dla naszych klientów, ponieważ zdejmuje z nich konieczność regularnej konserwacji maszyn – w tym wymiany filtrów czy butli z dwutlenkiem węgla. Urządzenia są bezpłatnie montowane, a później odwiedzane przez profesjonalnych serwisantów przez cały okres współpracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a w przypadku awarii maszyny reagujemy najszybciej jak to możliwe.

dzierżawa dystrybutorów wody i warników, komfort obsługi, bezbutli.pl

Komfort obsługi

Wynajmując nasz dystrybutor wody lub warnik masz pewność, że zajmiemy się wszystkim, na czas.

dzierżawa dystrybutorów wody i warników, szybka reakcja na awarię, bezbutli.pl

Coś nie działa?

W przypadku awarii reagujemy bardzo szybko, najczęściej odwiedzamy maszynę w ciągu 48 godzin.

dzierżawa dystrybutorów wody i warników, szczegóły oferty, bezbutli.pl

Wszystko jak trzeba

Na bieżąco dbamy o jakość pracy urządzeń i wydawanej przez nie wody. Regularne serwisy to nasz obowiązek.

Dzierżawa dystrybutorów wody – ile to kosztuje?

Skupiamy się na jakości, która wymaga dużej atencji i rzetelnej obsługi. Nie licytujemy się cenami, ponieważ ciężko pracujemy na opinię najlepszej firmy w branży. Mimo to, udaje nam się zachować bardzo przystępne czynsze. Magia? Niekoniecznie. Oferując najlepsze dystrybutory wody i warniki na rynku jesteśmy pewni ich niezawodności. W realizacji wybranego scenariusza pomagają nam dobre filtry i części zamienne.

2,20 zł*

Taka kwota za dzień pozwoli Tobie cieszyć się czystą i smaczną wodą. Masz ją bez limitu, za cenę 1,5-litrowej butelki. Zdecydowanie ekonomicznie i ekologicznie, prawda?

65 zł*

To możliwa wartość miesięcznego czynszu, który odpowiada mniej więcej 2-3 butlom pięciogalonowym. Niczego jednak nie magazynujesz i nie wymieniasz.

0 zł

Nie zapłacisz za montaż ani dalsze regularne serwisy. Trochę dziwne? Bez obaw. Jesteśmy świadomi, że ostatnią rzeczą której chcesz, są zmienne koszty.

Dzierżawa dystrybutorów wody – serwis

W zależności od urządzenia, standardowe czynności wykonywane podczas serwisu mogą się różnić. Każda wizyta jest zapowiadana, a potwierdzeniem wykonanych prac jest stosowny raport. Używamy atestowanych części i środków chemicznych dedykowanych do gastronomii. Nasi serwisanci są do dyspozycji praktycznie w całej Polsce, co gwarantuje naprawdę szybki czas reakcji na nieprzewidziane sytuacje.

wymiana filtrów w bezbutlowych dystrybutorach wody i warnikach, bezbutli.pl
Wymiana filtrów

Krok 1

Wymieniamy zużyte wkłady filtrujące. Zarówno w dystrybutorach wody, jak i dzierżawionych warnikach. Liczba i rodzaj filtrów zależy od jakości wody wodociągowej, ale najczęściej są to dwa moduły.

czyszczenie bezbutlowych dystrybutorów wody i warników, bezbutli.pl
Czyszczenie
Krok 2

Dokładnie czyścimy urządzenie starając się utrzymać jego najlepszą formę i wydajność. Sprawdzamy stan połączeń wodnych i elektrycznych. W razie potrzeby odkamieniamy zbiorniki i wylewki.

sanityzacja i dezynfekcja bezbutlowych dystrybutorów wody i warników, bezbutli.pl
Sanityzacja
Krok 3

Higiena to podstawa, dlatego stosujemy bezpieczne dla zdrowia sanityzery działające powierzchniowo na elementy wydające wodę. Dzięki temu zabiegowi mikroorganizmy nie są zagrożeniem.

Warniki

Warniki są profesjonalnymi urządzeniami o bardzo wysokiej wydajności, dedykowanymi głównie na rynek horeca. Choć zakres prac serwisowych jest w 90 % taki sam jak w przypadku dystrybutorów wody, to czynsze różnią się. Wpływ na to ma kilka czynników, dlatego zachęcamy do kontaktu i uzyskania bliższych informacji. Oczywiście także w tym przypadku maszyny automatycznie pobierają wodę wodociągową.

4 zł*

Wynajem długoterminowy warnika może kosztować raptem 4 zł dziennie. Wszystko zależy od jego pojemności oraz funkcji dodatkowych, które wpływają na wysokość czynszu. Także w przypadku tych urządzeń montujemy filtry, ponieważ bardzo gorąca woda powinna być idealnej jakości. Profesjonalne wkłady filtrujące wpływają pozytywnie na system grzewczy, który pracuje wydajniej i bezawaryjnie.

Warnik może z powodzeniem zastąpić czajnik elektryczny w każdym miejscu, gdzie jest duży przepływ ludzi. Nie musimy uzupełniać poziomu wody, co wpływa na bezpieczeństwo, a wrzątek jest praktycznie cały czas dostępny w dużej ilości. Dobre rozwiązanie, prawda?

* Podane kwoty netto obowiązują przy spełnieniu dodatkowych warunków (np. liczba i rodzaj urządzeń). Informacje nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i stanowią zaproszenie do rozmów handlowych;

Gdzie jesteśmy?

Potrzebujesz oferty uszytej na miarę? Skontaktuj się z nami. Działamy na terenie całej Polski. Mapa pokazuje powiaty, w których obecnie stoją nasze bezbutlowe dystrybutory wody lub warniki. Każdą z maszyn odwiedzamy mniej więcej co pół roku w celu wykonania regularnego serwisu, wymiany filtrów i butli CO2.

Posiadamy w ofercie również generatory ozonu, które są bardzo popularnym narzędziem do dezynfekcji pomieszczeń, szczególnie w hotelarstwie i firmach usługowych (np. fryzjer, kosmetyczka, spa). Klienci korzystający z ozonatorów także znaleźli się na mapie.

zasięg działania bezbutli.pl, mapa powiatów, bezbutlowe dystrybutory wody, automatyczne warniki

Poproś o wycenę    dzierżawa dystrybutorów wody, formularz wyceny, zapytanie ofertowe, bezbutli.pl