Firma

Powstaliśmy pod koniec 2010 roku z pasji, zainteresowań, umiejętności i profesjonalnego podejścia do biznesu.

Kierujemy się racjonalnym połączeniem innowacyjności i opłacalności każdej inwestycji, przez co jesteśmy konkurencyjnym partnerem biznesowym szanującym interes drugiej strony. Atrakcyjna polityka cenowa, system rabatów i upustów, wiarygodność i całkowita wypłacalność, know-how i doświadczenie połączone z referencjami zadowolonych klientów – tym możemy się pochwalić.

Główny kierunek działalności firmy to dzierżawa i serwis bezbutlowych dystrybutorów wody.

Na tym planie zbudowaliśmy stabilne przedsiębiorstwo o stałych dochodach, pozwalających na dalszy rozwój firmy DBV. Nasi klienci zlokalizowani są w przeważającej liczbie w centralnej Polsce, choć wykonujemy wizyty serwisowe także na Śląsku, Pomorzu oraz Mazurach… przy okazji niejako rozszerzając geograficzny obszar działalności. Centrala firmy jest zlokalizowana w podwarszawskim Halinowie, gdzie znajduje się także główny serwis i magazyn.

Oferowane dystrybutory wody charakteryzują się wysokim stopniem innowacyjności, pozwalając na racjonalne zarządzanie wodą.

Wiele dostępnych opcji wydawanej wody jest odpowiedzią na wysokie wymagania biur, hoteli, restauracji czy instytucji rynku medycznego. Firma DBV zapewnia kompleksową obsługę, w ramach której oprócz profesjonalnej instalacji wykonujemy regularne serwisy urządzeń.